Jesteś tutaj » Strona główna » Ciekawostki » Basia Kurdej-Szatan szuka swojego bohatera!

Basia Kurdej-Szatan szuka swojego bohatera!

  • Data dodania: 2013.10.23

Dzisiejsze kobiety potrzebują czegoś więcej i szukają mężczyzn najlepszych, wyjątkowych i bohaterskich… W najnowszym spocie SZLACHETNEJ PACZKI piękna, utalentowana blondynka – Basia Kurdej – Szatan - postanowiła ogłosić światu, że także szuka takiego prawdziwego faceta. Faceta z super sercem!

No weź zostań, no!
W XII edycji SZLACHETNEJ PACZKI mężczyźni stanowili zaledwie 14% wolontariuszy. Wolontariat to babska sprawa? Wcale nie! Pomaganie – a szczególnie mądre – jest także domeną facetów. Mężczyzna lubi być bohaterem dla swojej kobiety. Angażując się w wolontariat w Paczce możesz stać się nie tylko bohaterem uwielbianym przez kobiety, ale przede wszystkim – bohaterem dla osób potrzebujących. To świetna okazja na sprawdzenie się w działaniu. - Myślę, że chociaż czasem o tym zapominamy, warto się jednak zatrzymać i pomyśleć o tym, co z siebie możemy dać innym- mówi Basia Kurdej - Szatan.

Niezapomniane przeżycie
Wolontariusz to jedna z najważniejszych osób w SZLACHETNEJ PACZCE – łączy biednych i bogatych przekraczając swoje granice i pomaga innym zmieniać świat na lepsze. Do takich rzeczy potrzeba wielkiej siły, odwagi i otwartości na drugiego człowieka. Dzięki SuperW chora na depresję pani Ania pierwszy raz pomalowała usta i zaczęła o siebie dbać, Pani Krysia dostała motywację do znalezienia pracy, a Pan Karol zaczął chodzić i poczuł, że znowu jest dla kogoś ważny. - Dla 68 proc. wolontariuszy udział w projekcie był jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu, 80 proc. jest przekonanych, że na trwałe zwiększyła się u nich otwartość na innych ludzi, ponad połowa deklaruje, że bardziej ufa innym – podkreśla Łukasz Miszon, Dyrektor projektu SZLACHETNA PACZKA.

Prawdziwe zjednoczenie
Tylko w 2012 roku SZLACHETNA PACZKA dotarła do 13 235 osób, a łączna liczba zaangażowanych w projekt – wolontariuszy, darczyńców i rodzin w potrzebie – sięga 300 tys. osób. Do Paczki dołączyło już wiele osób o różnych zawodach m.in. prezydent Bronisław Komorowski z żoną Anną, sportowcy Robert Lewandowski i Agnieszka Radwańska oraz aktorki Małgorzata Kożuchowska i Basia Kurdej-Szatan. W tym roku do osób potrzebujących dotrze 9000 wolontariuszy SZLACHETNEJ PACZKI. Na zgłoszenia czekamy nadal w województwie kujawsko-pomorskim, lubelskim, lubuskim, podlaskim i warmińsko-mazurskim. Aby dołączyć do drużyny SZLACHETNEJ PACZKI wystarczy wejść na www.superw.pl, wybrać rejon najbliższy miejscu zamieszkania i zarejestrować się.

NK wykop.pl   

Dodaj komentarz

 
  Akceptuję regulamin

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 przystojniak.pl