Jesteś tutaj » Strona główna » Ciekawostki » Jaki prezent dać kumplowi na urodziny

Jaki prezent dać kumplowi na urodziny

  • Data dodania: 2011.12.29

Kupowanie prezentów bywa bardzo karkołomne, ponieważ często brak nam na nie pomysłów. Jak kobiecie zwykle daje się kwiaty, biżuterię lub perfumy, tak z prezentem dla kolegi może być problem. Jak zatem sobie z nim poradzić?

Przede wszystkim należy się zastanowić jaki typ prezentów nasz kumpel preferuje oraz jaki jest jego gust. Jeśli szczególnie się czymś interesuje, można kupić mu coś, co jest związane z jego zainteresowaniami. Jeżeli lubi czytać książki, warto sprawdzić jaki typ literatury go usatysfakcjonuje. Jednak na wszelki wypadek lepiej wybadać czy pozycji, o której myślimy przypadkiem już nie posiada. Podobnie z muzyką, płyta jego ulubionego zespołu lub piosenkarza będzie doskonałym prezentem, pod warunkiem, że już się w nią nie zaopatrzył.

Jeżeli przyjaciel wyjątkowo interesuje się jakąś dziedziną sportu, warto mu pomóc skompletować sprzęt. Z takiego prezentu również bardzo się ucieszy. Można oczywiście postawić także na bardziej klasyczne prezenty jak kosmetyki, jednak tego typu podarunki kupują mężczyznom zwykle kobiety. Poza tym w takiej sytuacji trzeba bardzo dobrze poznać gust obdarowywanego mężczyzny, bowiem pomimo, że liczą się szczere chęci warto by prezent był trafiony i sprawił drugiej osobie przyjemność.

Gdy jednak zupełnie brakuje nam pomysłu, możemy zaprosić kumpla do baru na nasz koszt i tam świętować urodziny. Taki męski wypad na pewno sprawi przyjacielowi dużo radości. Można także pomyśleć o zorganizowaniu huczniejszej imprezy i zaproszeniu większej liczby osób. Jednak, by była to niespodzianka, najlepiej nie zdradzać swoich planów osobie zainteresowanej, tylko miło ją zaskoczyć.

NK wykop.pl   

Dodaj komentarz

 
  Akceptuję regulamin

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022 przystojniak.pl