Jesteś tutaj » Strona główna » Ciekawostki » Jakim pojazdem udać się do ślubu

Jakim pojazdem udać się do ślubu

  • Data dodania: 2012.05.01

Ślub kościelny, jako jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu dwojga zakochanych, powinien mieć odpowiednią oprawę. Sala weselna, fotograf, muzycy i piękne stroje to jednak nie wszystko. Ważny jest również pojazd, którym udamy się do ślubu. Kwestią załatwiania środka transportu zajmuje się mężczyzna, dlatego w miarę wcześnie podejmijmy decyzję czym udamy się pod kościół i na salę weselną.

Samochody w stylu retro
Obecnie coraz częściej można spotkać na drodze pięknie przystrojone samochody sprzed wielu lat. Dziś Syrenka, Warszawa czy Trabant przeżywają drugą młodość. Coraz więcej firm oferuje możliwość wynajmu takich starych, odrestaurowanych samochodów, w celu przejazdu na ślub. Odpowiednio przystrojony samochód może dodać dużo uroku temu ważnemu dniu.

Nowoczesne i eleganckie auta
Niektórzy stawiają jednak na klasykę i wybierają nowe samochody. W wielu firmach można wypożyczyć naprawdę eleganckie i drogie modele, które doskonale się prezentują po odpowiednim przystrojeniu. Najczęściej królują samochody o czarne karoserii, bowiem ładnie się komponują z piękną białą suknią panny młodej.

Limuzyna
To równie często spotykany środek transportu Młodej Pary, jednak wiąże się on z większymi kosztami niż przejazd zwykłym samochodem. Jednak widok nowożeńców w ekskluzywnej, długiej limuzynie jest bezcenny.

Bryczka
Jest to bardzo innowacyjny pomysł, choć póki co jeszcze nieczęsto stosowany. Mimo wszystko przy ładnej pogodzie możemy wynająć sobie bryczkę zaprzężoną w konie i w taki sposób udać się do ślubu. Jest to naprawdę bardzo efektowne. Jednak możliwość taka jest póki co dostępna jedynie w większych miastach.

Na motorze
To jeszcze bardzie ekstrawagancki pomysł. Również nie jest on często wykorzystywany, jednak widok Młodej Pary na motorze na pewno będzie dużym zaskoczeniem dla zaproszonych gości. Mimo wszystko jest to dosyć ryzykowne posunięcie, gdyż aby móc udać się pod kościół na motorze musimy trafić na ładną pogodę, a tej się niestety nie da zamówić.

Na piechotę
To rzadko stosowany pomysł, a sprawdza się jedynie, jeśli odległość z domu Panny Młodej do kościoła, w którym odbędzie się ślub i z kościoła na salę weselną jest niewielka. Wówczas, gdy pogoda dopisze, możemy udać się z resztą gości do kościoła na nogach. Jest to bardzo efektowne, jednak mało wygodne.

Jak widać możliwości udania się do kościoła i na salę weselną jest tyle, ile pomysłów. Najważniejsze, to decyzji nie zostawiać na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli chcemy skorzystać z firmy usługowej. Musimy sobie zaklepać przewóz na dokładny dzień i dokładną godzinę. Inaczej możemy zostać na lodzie.

NK wykop.pl   

Dodaj komentarz

 
  Akceptuję regulamin

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 przystojniak.pl