Jesteś tutaj » Strona główna » Hobby » Nasze ciało kontrolerem?

Nasze ciało kontrolerem?

  • Data dodania: 2011.12.22

Jeszcze do niedawna wydawało się, że kierownica umożliwiająca sterowanie wyścigówką w komputerze to nie lada osiągnięcie. Dziś produkt ten odchodzi do lamusa, a jego, jak popularne joysticki zastąpimy my sami. Zaskakujące, lecz prawdziwe.

Kinect do Konsoli Xbox360 to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników gier telewizyjnych i odrobiny aktywności fizycznej. Ten niewątpliwie długo wyczekiwany gadżet rozszedł się zimą ubiegłego roku jak świeże bułeczki. Dziś jego popularność zdaje się bezustannie rosnąć, a z kilku dostępnych na rynku gier pod ten sterownik, możliwych do zliczenia na palcach jednej dłoni, zrobiła się całkiem pokaźna lista.

W czym tkwi fenomen tego prostego urządzenia?

Przede wszystkim jest to coś nowego, a my spragnieni jesteśmy nowości. Jak wszyscy, a przynajmniej zdecydowana większość mężczyzn lubujemy się w gadżetach i wszelkich nowościach ze świata techniki i technologii. Kinect właśnie jest takim gadżetem. Dodając do tego chęć znalezienia choć kilku minut dziennie na aktywność fizyczną, która leży odłogiem na koszt pogoni za pieniądzem, uzyskujemy produkt wręcz idealny. To intuicyjne rozwiązania pozwala bowiem sterować całym Twoim ciałem w wirtualnym świecie gier. Wystarczy go włączyć i zamachać ręką, a już będzie on gotowy do działania. Potem pozostaje już tylko dobra zabawa ze wszystkimi domownikami.

Kinect bowiem to rozrywka dla całej rodziny. Umożliwia grę indywidualna jak i w parach. Przedział gier pod te rozwiązanie jest obszerny. W pierwszej kolejności wymienić należy gry sportowe. Szalenie wciągające zajęcia treningowe, zawody i treningi fitness ruszą z kanapy niejednego lenia. Dodać do tego należy gry dla dzieci i sprawiające, że najmłodsi w reszcie mogą cieszyć się wybranym zwierzątkiem we własnych czterech ścianach, a rodzic nie ma możliwości oponować.

Bez wątpienia, Kinect, zastępujący tradycyjne kontrolery przewodowe lub bezprzewodowe, bije rekordy nie tylko pod względem zakupowym na całym świecie. Ta niepowtarzalna, sportowa propozycja naprawdę działa motywująco. Korzystajmy więc z Kinecta i cieszmy się osiąganymi rezultatami.

NK wykop.pl   

Dodaj komentarz

 
  Akceptuję regulamin

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 przystojniak.pl