Jesteś tutaj » Strona główna » Kobiety » Co robić i czego nie robić w sypialni

Co robić i czego nie robić w sypialni

  • Data dodania: 2012.07.15

„Łóżko, to rafa, o którą rozbija się prawie każde małżeństwo...” – to jedna z najbardziej znanych myśli na temat wpływu tego, co dzieje się w nocy, na to co dzieje się za dnia w związkach międzyludzkich. Co zrobić, by nie rozbić związku o tę rafę? Czego nie robić, by nie trafić na nią podczas wspólnej podróży przez życie?

Słuchaj i ucz się. Podstawowym błędem popełnianym przez mężczyzn w sypialni, jest założenie, że trzeba wszystko wiedzieć i robić najlepiej. Od tego założenia już tylko krok, do przeświadczenia, że tak właśnie jest. To przeświadczenie powoduje z kolei, że robi się to, co uważa się za właściwe. Stop! Wszystko nie tak. Mężczyzna nie musi być ekspertem i nie jest ekspertem w zakresie potrzeb i odczuć swojej partnerki. Wspólny seks to nie popisywanie się przed sobą, ale uczenie się wzajemnego zaspokajania potrzeb. Większość kobiet sygnalizuje, że mężczyźni nie słuchają ich w sypialni, to znaczy nie biorą pod uwagę tego co one mówią.

Co lubią kobiety? Oczywiście nie istnieje recepta na udany seks, ale są pewne rzeczy, o których mówi wiele kobiet. Panie zgłaszają, że uwielbiają być całowane w łóżku i to nie tylko w usta. Kobiety mówią też o tym, że seks sprawia im o wiele większą przyjemność, gdy partnerzy pieszczą je całe, a nie tylko miejsca, które wybitnie kojarzą się z seksem. Płeć piękna kocha komplementy w sypialni. Odgłosy rozkoszy też się liczą, ale słowa uznania i podziwu dla partnerki są ważniejsze.

Czego nie lubią kobiety? Tak, czy inaczej, mężczyźni górują siłą nad swoimi partnerkami. Zdarza się, że górują zbyt mocno i kobiety czują się pod nimi jak materace. Dla większości z nich nie jest to miłe. Panie sygnalizują, że nie przepadają też za nagłym wprowadzaniem udziwnień i nowości w kontaktach seksualnych. Nie wszystkie lubią być zaskakiwane inspiracjami czerpanymi z filmów. Z drugiej strony rutynowy, nudny i zawsze taki sam seks, też nie wnosi radości we wspólne życie. Wszelkie nowości wprowadzaj delikatnie i obserwuj, jak reaguje twoja partnerka. Nie naśladuj w seksie swoich kolegów. Nie wypróbowuj na swojej partnerce tego, czym inni przechwalają się przed tobą.

Najważniejsze! Pamiętaj: nie ważne, co dzieje się w twojej sypialni. Ważne, że to co się w niej dzieje zadowala, łączy, spełnia i cieszy was oboje. Pamiętaj jeszcze o jednym: to nie musi stać się od razu. W sypialni, podobnie jak w życiu, trzeba się siebie nauczyć.

Kłamstwo ma krótkie nogi daleko nie ujdzie.tyle mówi popularne przysłowie. Niezależnie od tego jak długo uda się innym utrzymywać, że prawdą jest coś, co nią nie jest, okłamani czują się źle i zastanawiają nad tym, jak to się stało, że po raz kolejny dali się nabrać. W poniższym artykule znajdziecie kilka rad na temat jak rozpoznać kłamstwo i uniknąć jego skutków. Dowiecie się co zdradza kłamców i na co trzeba zwracać uwagę, gdy rozpatruje się ważne życiowe kwestie.

NK wykop.pl   

Dodaj komentarz

 
  Akceptuję regulamin

 
 

Komentarze (1)

polomarket

18:03, 22 lipiec 2012

Moim zdaniem trzeba próbować wszystkiego każda kobieta jest inna i czegoś innego oczekuje wiec albo będzie ok albo nie zawsze można z tego jakoś wybrnąć.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 przystojniak.pl