Jesteś tutaj » Strona główna » Kobiety » Flirt cię uszczęśliwi

Flirt cię uszczęśliwi

  • Data dodania: 2012.08.12

Czym jest flirt? Flirt, to nieco zapomniane słowo, a szkoda, bo brzmi pięknie i niesie sobie naprawdę pozytywny ładunek. Flirt kojarzy nam się z romansami i starymi filmami. Sztuka flirtowania jest dziś zaniedbywana. To błąd. Bo czym właściwie jest flirt? Jest to umiejętne nawiązanie, miłej, lekkiej, ciekawej i interesującej rozmowy, z kobietą, która wpadła w oko. Flirtowanie polega na umiejętności atrakcyjnego, kulturalnego i eleganckiego zaprezentowania się kobiecie. Flirt, to nic złego. Flirtowanie z klasą to coś, co uwielbiają wszystkie kobiety, nawet jeśli mówią, że tak nie jest. Warto zacząć flirtować, bo dużo się na tym zyskuje. Chcesz wiedzieć w jaki sposób flirt zmienia mężczyznę? Czego dodaje mu i co zmienia w jego życiu? Przeczytaj poniższy tekst, a dowiesz się wszystkiego.

Poznasz swoje plusy. Flirt, podobnie jak wszystko inne, czego się podejmujesz, nie od razu wychodzi. Próbując nawiązywać rozmowy z wieloma kobietami, prędzej czy później, odkryjesz swoje atuty, jakie masz w tym względzie. Poznasz swoje plusy i będziesz lepiej mógł oszacować swoje szanse i możliwości w tym zakresie.

Flirtowanie cię ośmieli. Nawiązywanie kontaktów z kobietami, jest wyjątkowo trudne, gdy jest się nieśmiałym. Czym tak naprawdę jest nieśmiałość? Nieśmiałość to zespół nieprawdziwych i zbyt krytycznych przekonań na swój temat, który hamuje, blokuje i utrudnia wszelkie działania, zwłaszcza takie, które będą oceniane przez innych. Próbując rozpoczynać rozmowy z nieznanymi kobietami, stopniowo pokonujesz swoją nieśmiałość. Na dodatek przekonujesz się, że kobiety nie są straszne, nie śmieją się z ciebie i nie zauważają wad, które sam wyolbrzymiasz.

Flirtowanie oswaja z ryzykiem. Nie ma się co oszukiwać. Każda próba nawiązania kontaktu i zbliżenia się do obcej osoby jest ryzykowna. Próbując swoich sił we flirtowaniu, przestajesz bać się ryzyka, jakie ze sobą niesie. Poniesione klęski nie zniechęcają cię do dalszych prób, bo wiesz, że możesz także odnieść zwycięstwo. Ryzyko związane z nowymi kontaktami nie przerasta cię – jest jedynie elementem, który świadomie bierzesz pod uwagę, wiedząc że nie ryzykuje tylko ten, kto nic nie robi.

Flirtowanie daje wiedzę o samym sobie. Dzięki flirtom, możesz zaobserwować jak kobiety reagują na twój wygląd, zachowanie i mowę. Dzięki temu zyskujesz obiektywną wiedzę na swój temat. Może się okazać, że nie jesteś taki świetny, atrakcyjny i wyjątkowy jak myślałeś do tej pory. Może się też okazać, że w oczach kobiet, jesteś bardziej atrakcyjny niż przypuszczałeś. Dzięki flirtowaniu dowiadujesz się wiele o samym sobie, bo spostrzegasz siebie oczami innych.

Flirtowanie daje wiedzę o kobietach. Niepowodzenia w kontaktach z kobietami mogą brać się stąd, że mało o nich wiesz. Próbując rozmawiać z nimi, spędzać z nimi czas, poznajesz ich reakcje i potrzeby. Oczywiście, każda kobieta jest inna, ale pewne rzeczy są uniwersalne.

Flirtowanie cieszy. Flirt to nic innego jak miła rozmowa i sympatyczne spędzanie czasu z kobietą. Flirtowanie cieszy, bo udane kontakty międzyludzkie, nawet jeśli są powierzchowne i krótkie, wnoszą w nasze życie wiele radości. Przypomnij sobie, ile miłych wspomnień pozostawiły w tobie znajomości, które albo się skończyły, albo nie przerodziły się w coś głębszego.

NK wykop.pl   

Dodaj komentarz

 
  Akceptuję regulamin

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 przystojniak.pl