Jesteś tutaj » Strona główna » Kobiety » Internetowa miłość

Internetowa miłość

  • Data dodania: 2012.08.05

W dzisiejszych czasach bardzo popularne jest bycie singlem. Coraz więcej facetów deklaruje, że życie w pojedynkę ma więcej plusów aniżeli związek partnerski. Łatwość podejmowania decyzji, decydowanie za samego siebie, brak kontroli i odpowiedzialności za drugą osobę, itp. - to najczęstsze argumenty takich osób. Jednak wielu z tych zdeklarowanych singli zaczyna po jakimś czasie szukać kogoś, z można by było stworzyć udany związek. Jeśli w świecie realnym nie jest to takie proste, zawsze można poszukać miłości w Internecie.

Miłosny czat

Popularność czatów obecnie nieco osłabła, jednak wciąż jest wielu amatorów takiego poznawania ludzi. Dzięki temu można zawrzeć nowe, niekiedy obiecujące znajomości, nawet z kimś z tego samego miasta. Wystarczy zalogować się na takim czacie i wybrać odpowiedni pokój, czyli grupę ludzi skupioną na konkretnym temacie, przyjaźni, miłości, itp. Można także wybrać region kraju i czatować z kimś z niedalekiej okolicy. Nawet, jeśli nawiążemy kimś miłą pogawędkę i uznamy, że ta znajomość dobrze rokuje, powinniśmy mieć na względzie fakt, że wiele osób szuka na takich czatach jedynie miłego towarzysza rozmowy lub okazji do przelotnego flirtu, a niektóre osoby wręcz z takich opcji korzystają dla żartu. Powinniśmy być zatem bardzo czujni i zdystansowani do znajomości, którą zawarliśmy taką drogą. Pamiętajmy też, że zdjęcie i ewentualne informacje o wyglądzie, cechach charakteru czy wieku nie muszą mieć nie wspólnego z rzeczywistością. Jednak, jeżeli po dłuższym okresie wspólnych rozmów i wymiany informacji, będziemy zainteresowani kontynuacją znajomości, umówmy się z tą osobą w świecie realnym. Tylko tak będziemy mogli się przekonać, z kim mamy do czynienia i kto wie, może to będzie początek jakiegoś wielkiego i trwałego uczucia. Jeśli jednak osoba, którą poznamy zawiedzie nasze oczekiwania, nie poddawajmy się od razu, a nawet jeśli uznamy, że szukanie tej jedynej za pomocą czatu to kiepski pomysł, zawsze możemy korzystać z takiej formy tylko i wyłącznie w celu zawierania czysto koleżeńskich znajomości.

Portal randkowy

Dziś bardziej niż czat popularny wydaje się portal randkowy. Często tu właśnie mamy większe szanse na powodzenie choćby dlatego, że dane osób, które zakładają konta są weryfikowane, przynajmniej przez bardziej prestiżowe firmy. Dzięki temu nie „kupujemy kota w worku”, tylko wiemy jak wygląda potencjalna kandydatka, ile ma lat, skąd pochodzi oraz czym się zajmuje i co ją interesuje. Oczywiście takie suche informacje nie są wystarczające, ponieważ w rzeczywistości bardzo ważne jest to czy zapała się sympatią do twj osoby i czy wspólne spędzanie czasu będzie dla obu stron satysfakcjonujące. Nie zawsze jest to proste, dlatego niekiedy takie poszukiwania trwają miesiącami, a może nawet i latami. Jeśli zatem uznamy, że szukanie drugiej połówki na portalach nie przynosi spodziewanych rezultatów, nie róbmy niczego na siłę. Być może miłość przyjdzie znienacka w najmniej oczekiwanych okolicznościach, kiedy w ogóle się tego nie będziemy spodziewali. Czasem lepiej jest zostawić wszystko naturalnemu biegowi sprawy.

NK wykop.pl   

Dodaj komentarz

 
  Akceptuję regulamin

 
 

Komentarze (1)

polomarket

21:58, 20 sierpień 2012

ja nie należne do tej grupy mężczyzn bycie singlem jest fajne na pewien moment z czasem człowiek chce się ustabilizować łącząc się z kobietą i tworzyć pewną całość

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 przystojniak.pl