Jesteś tutaj » Strona główna » Kobiety » Jacy mężczyźni podobają się kobietom?

Jacy mężczyźni podobają się kobietom?

Każda osoba ma inny gust, to wiadomo nie od dzisiaj. Wielu mężczyzn ma jednak dylemat dotyczący tego jaki obrać styl, aby bardziej podobać się kobietom. Często starania te kończą się porażką, ponieważ zaczyna się przesadzać z dbałością o wygląd lub zachowanie staje się sztuczne.

Każda kobieta chciałaby, aby jej mężczyzna był przede wszystkim sobą. Udawanie kogoś, kim się nie jest od razu zostanie zdemaskowane i wtedy starania mężczyzny skończą się katastrofą.

Oczywiście jeśli facet jest bardzo wyluzowanym typem człowieka, a trzeba się z nim pokazać publicznie, warto, aby trochę nad sobą popracował i pokazał klasę. Jednak tyczy się to wyjątkowych okazji, ponieważ, jeśli będzie się tego od niego wymagało na co dzień, mężczyzna nigdy nie będzie mógł być sobą w 100%.

Kobiety bardzo cenią sobie u facetów dobre maniery, czyli umiejętność przeproszenia, gdy zajdzie taka potrzeba, dziękowania, zwłaszcza jeśli kobieta się dla niego stara, a także wykonywania, często już zapomnianych gestów, takich, jak przepuszczanie w drzwiach czy odsuwanie krzesła.

Jeśli chodzi o wygląd, większość kobiet nie robi problemów z tego, że facet ma własny styl. Zależy jej głównie na tym, aby był schludny i czysty.

Bardzo istotnym elementem każdego związku jest potrzeba poczucia bezpieczeństwa. Kobieta, jako płeć słabsza potrzebuje mężczyzny, przy którym będzie się czuła bezpieczna, który będzie jej pomagał, gdy tylko zaistnieje taka potrzeba. Panie bardzo także lubią, gdy faceci potrafią je czymś zaskoczyć i zrobić miłą niespodziankę od czasu do zcasu.

Jak widać kobiety nie potrzebują chodzącego ideału, ale mężczyzny, przy którym będą się czuły kochane i szanowane.

NK wykop.pl   

Dodaj komentarz

 
  Akceptuję regulamin

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 przystojniak.pl