Jesteś tutaj » Strona główna » Kobiety » Jak bez słów wyznać kobiecie miłość

Jak bez słów wyznać kobiecie miłość

  • Data dodania: 2011.12.28

Każdy człowiek potrzebuje poczucia, że jest kochany przez drugą osobę. Najczęściej na brak wyznań miłosnych narzekają kobiety. Wiąże się to z tym, że faceci mają większy problem z okazywaniem i nazywaniem uczyć niż panie. Można jednak powiedzieć kobiecie, że się ją kocha nie używając do tego słów. Jakie są najlepsze na to metody?

Bardzo ważne są gesty, których celem jest pokazanie kobiecie, że jest osobą najważniejszą życiu faceta. Czasem wystarczy niewiele, może to być zainteresowanie jej życiem, jej sprawami. Każda kobieta lubi, gdy mężczyzna jest zainteresowany tym, co ona robi, jej pracą, zdolnościami, nastrojem czy zdrowiem. Kobiety równie mocno doceniają wszelką pomoc. Jeśli widzą, że mężczyzna jest im w stanie jej udzielić, a pomoc tę deklaruje o każdej porze dnia i nocy, jest to znak, że musi mu naprawdę zależeć. Inaczej nie składałby takich deklaracji, zwłaszcza, że zapewne sam ma codziennie do załatwienia wiele swoich czasochłonnych spraw.

Kolejnym znakiem ogromnej sympatii jest pamięć o urodzinach, imieninach czy walentynkach i wręczanie drobnych upominków, a im prezent jest bardziej osobisty, tym kobieta ma większe poczucie, że jest naprawdę kochana. Bardzo dobitnym tego okazem jest umiejętność poświęcenia się dla swej wybranki. Nie każdego faceta stać na to, aby zrezygnować z ulubionych zajęć tylko po to, by sprawić kobiecie radość. Jeśli zatem mężczyzna potrafi zostawić w tyle kolegów i ma ochotę zrobić to, by dostrzec uśmiech na kobiecej twarzy można być pewnym, że jest to prawdziwa miłość.

NK wykop.pl   

Dodaj komentarz

 
  Akceptuję regulamin

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022 przystojniak.pl