Jesteś tutaj » Strona główna » Kobiety » Jak przekonać kobietę do zmiany planów

Jak przekonać kobietę do zmiany planów

  • Data dodania: 2012.02.15

Związek dwojga ludzi wymaga ciągłej akceptacji, poświęcenia i zrozumienia z zarówno jednej, jak i drugiej strony. My mężczyźni mamy zawsze większy kłopot z przekonaniem do swoich racji kobiet. Zwykle to panie, stosując swoje niezawodne sztuczki, potrafią bez większych problemów wpłynąć na zmianę naszej decyzji. Jak zatem postępować w takich sytuacjach z kobietami i jak osiągać sukces?

Pewnie nie raz darzyło nam się, że nasza ukochana zaplanowała z większym wyprzedzeniem jakiś dzień, a akurat wtedy wypadł nam ważny mecz, męski wieczór z najlepszym kumplem lub potrzeba dłuższego pozostania w pracy. Niestety zwykle w takich sytuacjach panie są wyjątkowo niezadowolone, zwłaszcza jeśli z danym dniem wiązały jakieś szczególne nadzieje. Aby załagodzić sytuację warto zaznaczyć, że zmiana planów jest wyjątkową sytuacją. W przypadku potrzeby dłuższego pozostania w pracy nie powinno być większych problemów, ponieważ kobieta zwykle rozumie, że jest to siła wyższa, jednak jeśli zamieniamy romantyczny wieczór we dwoje na mecz piłki nożnej lub wieczorne piwko z kumplem, powinniśmy się liczyć ze złością i pretensjami. Możemy w takiej sytuacji wytłumaczyć, że mecz, który chcemy obejrzeć jest wyjątkowo ważną rozgrywką, a wyjście z kumplem jedyną taką okazją w najbliższym czasie. Jednak najlepiej zastosować kompromis. Możemy ukochanej zaproponować, że tym razem zmienimy wcześniej ustalone plany, a następnym razem ona będzie mogła zaplanować dzień tak, jak o tym marzy. Jeśli i to nie pomoże, można spróbować udobruchać kobietę jakimś miłym drobiazgiem lub bukietem kwiatów, jednak pewnie nie wszystkie panie dadzą się w ten sposób przekupić.

Każdemu się czasem zdarza zmienić wcześniej ustalone plany, jednak pamiętajmy o tym, by nie stało się to naszym przyzwyczajeniem, ponieważ żadna kobieta tego na dłuższą metę nie wytrzyma.

NK wykop.pl   

Dodaj komentarz

 
  Akceptuję regulamin

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 przystojniak.pl