Jesteś tutaj » Strona główna » Kobiety » Jakie kwiaty kupić kobiecie?

Jakie kwiaty kupić kobiecie?

  • Data dodania: 2011.12.18

To, że kobiety uwielbiają kwiaty nie jest żadną tajemnicą. Niestety wielu mężczyzn uważa, że ich dawanie jest stratą pieniędzy i wolą kupować bardziej praktyczne prezenty. Mimo wszystko zdarzają się sytuacje, w których wypada wręczyć swej ukochanej piękny bukiet kwiatów. Do okazji tych należą: urodziny, dzień kobiet, walentynki, zaręczyny czy rocznica ślubu.

Jednak niektórzy mężczyźni lubią robić kobietom niespodzianki i wręczać kwiaty także bez okazji. Jest to niezwykle miły gest wykonany w stronę płci pięknej. Wybór kwiatów zależy oczywiście od okazji i stopnia zażyłości z kobietą. Ukochanej partnerce mężczyźni najczęściej kupują czerwone róże, które są oznaką miłości oraz namiętności. Rzadziej daje się róże białe czy herbaciane oraz różowe. Dosyć popularne są także wiązanki z tulipanów. Czerwone, podobnie jak róże, symbolizują miłość, a żółte zazdrość. Do nieco mniej popularnych kwiatów dawanych w prezencie należą fiołki, goździki oraz lilie.

Poza symboliką poszczególnych gatunków kwiatów oraz ich kolorów, ważne jest także to, co najbardziej podoba się kobiecie. Warto zatem wybadać jakie kwiaty sprawią ukochanej największą radość. Ostatnimi czasy coraz bardziej popularne staje się wręczanie bukietów nie osobiście, ale przez kuriera. Na terenie kraju działają poczty kwiatowe, które dostarczają kwiaty pod podany adres. Wystarczy wskazać miejsce zamieszkania osoby, której chcemy wysłać kwiaty, wybrać odpowiedni bukiet i ustalić jaka treść pojawi się na bileciku. Zaskoczenie oraz wzruszenie kobiety, do której zostaną dostarczone kwiaty, będą bezcenne.

NK wykop.pl   

Dodaj komentarz

 
  Akceptuję regulamin

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022 przystojniak.pl