Jesteś tutaj » Strona główna » Kobiety » Jakie prezenty najczęściej mężczyźni sprawiają kobietom

Jakie prezenty najczęściej mężczyźni sprawiają kobietom

  • Data dodania: 2011.11.18

Mężczyźni uwielbiają sprawiać przyjemność swoim wybrankom i robić im prezenty, nawet bez okazji. Jednak często pojawia się problem jaki podarunek będzie najlepszy, szczególnie jeśli wszystko to, o czym kobieta dotychczas marzyła zostało spełnione. Niestety niektórzy faceci nie mają wyczucia smaku i kupują prezenty, które kompletnie nie wpasowują się w gust ich wybranki, a nawet mogą sprawić jej przykrość.

Oto jakie prezenty najczęściej robią mężczyźni swym ukochanym:

Biżuteria: To bardzo często wręczany prezent. Jeśli facet wie jakiego typu biżuterię preferuje jego wybranka nie będzie mieć problemu z wyborem odpowiedniego drobiazgu. Pomysł zakupu biżuterii jest znakomity, jednak może być kosztowny, ponieważ pierścionki, kolczyki czy wisiorki z brylantami lub innymi szlachetnymi kamieniami są dosyć drogie. Czasem jednak chęć sprawienia kobiecie radości jest silniejsza niż potrzeba zaciśnięcia pasa.

Kosmetyki: Wśród kosmetyków, które panowie dają kobietom, królują perfumy. Jednak, aby wręczyć taki prezent, trzeba wiedzieć jakie zapachy kobieta preferuje. Nie ma sensu kupować ich na wyczucie, ponieważ może się okazać, że wybrana przez nas nuta zapachowa może się kobiecie nie spodobać. Dużą popularnością cieszą się także zestawy kosmetyków takie, jak żele pod prysznic i balsamy po kąpieli. Panie tego typu kosmetyki wprost uwielbiają.

Przydatne prezenty: Podarunki tego typu, to najczęściej rzeczy funkcjonalne, jak np. sprzęt gospodarstwa domowego. Nie są one nazbyt romantyczne, ale przydatne. Takie prezenty mężczyźni robią kobietom najczęściej po kilku czy kilkunastu latach małżeństwa. Na początku związku są one raczej mało popularne.

NK wykop.pl   

Dodaj komentarz

 
  Akceptuję regulamin

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022 przystojniak.pl