Jesteś tutaj » Strona główna » Kobiety » Jest boski! - czyli czym mężczyźni urzekają kobiety

Jest boski! - czyli czym mężczyźni urzekają kobiety

  • Data dodania: 2011.10.13

O tym, że mężczyźni to wzrokowcy, wiemy od dawna. Mężczyzna potrafi zakochać się w kobiecie, nim jeszcze ona otworzy usta. Nie musi ich otwierać, są piękne i tylko to się liczy. A czym mężczyźni oczarowują kobiety?

Głos. Męski głos, to coś czym wielu mężczyzn oczarowuje i zdobywa kobietę na zawsze. Tembr i barwa męskiego głosu, potrafią być naprawdę uwodzicielskie. Facet może być brzydki jak najczarniejsza noc listopadowa, biedny jak najmarniejsza mysz kościelna, cieszyć się jak najgorszą opinią, ale - jeśli ma piękny głos - nie będzie narzekał na samotność.

Sylwetka. Wysportowana i smukła sylwetka, piękne opalone ciało, kaloryfer na brzuchu i umięśnione ramiona, to kolejna skuteczna przynęta, jaką mężczyźni zarzucają na kobiety. Z ładnie zbudowanym mężczyzną, każda kobieta lubi się pokazać, a urok męskiego ciała potrafi czasem zdziałać więcej niż przymioty duchowe czy intelektualne.

Rysy twarzy. Niejedno męskie oblicze stało się przyczyną kompletnej utraty głowy przez niejedną kobietę. Męskie oczy, usta i nosy, urzekają dokładnie tak samo, jak kobiece. O kobiecie mówi się, że jest piękna, o mężczyźnie, że jest przystojny. Mężczyźni, którym natura nie poskąpiła urody i wdzięku, mogą być pewni, że kobiecego uznania im nie zabraknie.

Kasa. Mężczyzna przy forsie, jest lepszy od tego, który forsy nie ma. Dziś bajki o księżniczkach, które kochają ubogich grajków, raczej się nie sprawdzają. Współczesne księżniczki nie zamierzają się dzielić swoim majątkiem, szukają raczej kogoś, z kim można będzie go pomnożyć.

Kariera. Ważny mężczyzna. Liczący się mężczyzna, znany mężczyzna to nie byle co. Błyskotliwa kariera, dodaje niewątpliwie blasku męskim wdziękom. Stojąc u boku ważnego mężczyzny, wiele kobiet czuje się ważnymi.

Głos, sylwetka, rysy twarzy, kasa i kariera, to wszystko, czym mężczyźni oczarowują kobiety. Oczarowują, czyli wywierają wrażenie, pierwsze wrażenie. Innymi słowy, wyżej wymienione atuty, pozwalają zostać dostrzeżonym przez kobiety i wzbudzić ich pierwsze zainteresowanie. Do wspólnego życia potrzebne jest znacznie więcej: wzajemny szacunek, więź emocjonalna, przyjaźń i zrozumienie. Piękny głos, modna sylwetka, błyskotliwa kariera i szałowe ciało to ekwipunek poszukiwacza przygód - wystarcza do oczarowania kobiety, ale czy zatrzyma ją na dłużej?

NK wykop.pl   

Dodaj komentarz

 
  Akceptuję regulamin

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 przystojniak.pl