Jesteś tutaj » Strona główna » Kobiety » Mężczyźni i okazywanie uczuć

Mężczyźni i okazywanie uczuć

Słowa kocham cię czy tęsknię, są rzadziej wypowiadane przez panów niż przez panie. Mężczyźni słyną z tego, że nie okazują tak wylewnie swoich uczuć, co nie oznacza, że ich nie mają.

Panowie potrafią kochać i tęsknić równie mocno jak kobiety, ale uczucia te tłumią w sobie lub "wypowiadają" poprzez okazywanie. Przyzwyczajenia te wynoszone są z domu i przekazywane z pokolenia na pokolenie. Jeśli ojciec nadmiernie nie okazywał mamie uczuć, to istnieje spore prawdopodobieństwo, że przyszły małżonek również nie będzie tego robił.

Poza tym mężczyźni podchodzą do życia o wiele praktyczniej niż panie. Dla nich nie liczy się ciągłe zapewnianie o swoich uczuciach, ponieważ to nie słowa, lecz czyny świadczą o potędze i szczerości uczucia. Oczywiście nie można przesadzić w drugą stronę, bowiem fraza kocham cię wypowiedziana raz na jakiś czas, każdemu z partnerów sprawi przyjemność. Grunt, aby nie mówić tego za każdym razem, bo słowa te przestaną nabierać magicznej mocy i bardzo spowszednieją.

Panowie najczęściej okazują swe uczucia, pomagając swym paniom w codziennych obowiązkach, a także w sytuacjach bardziej ekstremalnych, dzięki czemu kobiety mają poczucie, że na swego ukochanego zawsze mogą liczyć. Często miarą uczuć jest także robienie rzeczy, których nigdy robić się nie lubiło, jak np. gotowanie, zapraszanie do restauracji czy spędzanie czasu z mało lubianymi znajomymi wybranki.

Warto docenić każdy nawet najmniejszy gest, ponieważ niektóre z nich kosztują panów dużo stresu, a niekiedy nawet wysiłku i niedocenienie starań może panów zniechęcić do dalszego dbania o swe ukochane.

NK wykop.pl   

Dodaj komentarz

 
  Akceptuję regulamin

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022 przystojniak.pl