Jesteś tutaj » Strona główna » Kobiety » Pierwsza randka - jak się do niej przygotować

Pierwsza randka - jak się do niej przygotować

  • Data dodania: 2011.10.18

Mężczyźni, mimo tego, że są uznawani za płeć silniejszą i odważniejszą, potrafią się zestresować i poczuć brak pewności siebie.

Do takich wydarzeń często zalicza się pierwsza randka. I nie ma tu znaczenia czy facet ma już za sobą kila związków, czy jest to jego pierwsze podejście. Strach przed tym, że się źle wypadnie, że powie się coś głupiego czy nie będzie wiedziało jak się zachować, jest paraliżujący.

Jak zatem przygotować się do randki, aby wszystko poszło tak, jak pójść powinno?

Przede wszystkim należy starać się zachować spokój i nie myśleć "Co będzie, jeśli?" Aby zrobić na kobiecie dobre wrażenie, przede wszystkim facet musi ładnie i schludnie wyglądać, dlatego przed randką obowiązkowy jest prysznic i dokładne sprawdzenie swej garderoby celem wybrania czegoś odpowiedniego.

Kiedy już nadchodzi czas udania się w miejsce spotkania, warto wyjść z domu trochę wcześniej, ponieważ spóźnienie się może zostać źle przez kobietę odebrane. Należy pamiętać także o kwiatach. Nie musi to być od razu ogromny bukiet, ale kilka ładnie przybranych kwiatków na pewno będzie miłym gestem.

Kiedy mężczyzna już dotrze w umówione miejsce, powinien być miły, uśmiechnięty i szarmancki. Pierwsze wrażenie jest bardzo istotne, więc warto go nie zepsuć. W trakcie rozmowy, ważne, aby zachować umiar, czyli ani nie mówić za dużo, ani też nie milczeć przez cały czas. Jeśli chodzi o tematy, powinno się wybierać te neutralne, pozwalające się po prostu poznać. Lepiej unikać tematyki religijnej i politycznej.

Po spotkaniu należy oczywiście kobietę odprowadzić lub odwieść do domu. Jeśli randka była udana, należy podziękować za miły wieczór i zasugerować możliwość kolejnego spotkania. Jeśli kobieta się zgodzi, to znak, że mężczyzna dobrze wypadł i jest szansa na kontynuację znajomości.

NK wykop.pl   

Dodaj komentarz

 
  Akceptuję regulamin

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 przystojniak.pl