Jesteś tutaj » Strona główna » Kobiety » Pomysł na udane walentynki

Pomysł na udane walentynki

Nie od dziś wiadomo, że kobiety uwielbiają prezenty i wyrazy sympatii lub płomiennego uczucia. Mężczyźni nie zawsze pamiętają o tym, by swym ukochanym sprawić jakąś miłą niespodziankę. Niebawem walentynki, a to doskonała okazja na to, by zadbać o jakąś miłą niespodziankę dla swej drugiej połówki. Jak zorganizować ten wyjątkowy dzień?

Pomysł na romantyczne walentynki uzależniony będzie oczywiście od naszych możliwości finansowych. Jeśli stać nas na jakiś szalony i kosztowny gest, możemy zaprosić naszą ukochaną na romantyczną podróż np. do Paryża lub do Wenecji. Aby taki prezent był jak najbardziej zaskakujący, najlepiej kobiecie o nim wcześniej nie wspominać i postawić ją przed faktem dokonanym. Jednak warto wcześniej wybadać czy nie ma ona na ten dzień innych planów, aby się nie okazało, że nasz pomysł będzie nietrafiony.

Jeśli taki wyjazd przerośnie nasze możliwości finansowe, możemy zaprosić wybrankę na wyjazd w polskie góry, będzie taniej, a równie pięknie. Gdy wypad za miasto nie wchodzi w grę, można postawić na klasyczną kolację przy świecach. Pomysł wielu osobom wyda się zapewne banalny i strasznie oklepany, ale chyba nie ma kobiety, której by się taki gest nie spodobał. Oczywiście kolacja może być jedynie uwieńczeniem tego miłego dnia, a wcześniej możemy zaprosić wybrankę do kina lub teatru albo na długi, romantyczny spacer.

Poza organizacją walentynek, warto także zadbać o jakiś drobny prezent, np. czekoladki lub, zawsze sprawiające dużo radości, czerwone róże. Najważniejsza jednak jest pamięć, jeśli zatem nie stać nas na organizację spektakularnych walentynek, postarajmy się przynajmniej miło spędzić ten dzień we dwoje.

NK wykop.pl   

Dodaj komentarz

 
  Akceptuję regulamin

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022 przystojniak.pl