Jesteś tutaj » Strona główna » Kobiety » Randka przez Internet

Randka przez Internet

  • Data dodania: 2012.03.22

Szukanie swojej drugiej połówki wkroczyło dziś na bardziej zaawansowany poziom. Teraz swej ukochanej szukamy już nie tylko w świecie realnym. Doskonałym sposobem na poznanie kobiety jest czat internetowy lub spotkanie na portalu randkowym. Obecnie coraz więcej firm oferuje swoje usługi w tym zakresie. Oto jak znaleźć drugą połówkę w Internecie i o czym należy pamiętać podczas internetowej randki.

Przede wszystkim należy znaleźć odpowiedni portal i zdefiniować własne cele. Zakładając profil na portalu randkowym, powinniśmy podać jak najwięcej istotnych informacji o sobie. Warto, aby kobieta, która odpowie na nasze ogłoszenie wiedziała z kim ma do czynienia. By znaleźć kogoś, kto nam pasuje, powinniśmy określić jakie cechy charakteru i wyglądu powinna mieć dana kobieta, powinniśmy oszacować przedział wiekowy oraz ustalić jakie zainteresowania tej drugiej osoby pokrywają się z naszymi. Wybór może być trudny, jednak im więcej poznamy szczegółów, tym będzie nam łatwiej.

Oczywiście powinniśmy zachować odpowiedni dystans, ponieważ osoba poznana w sieci może być oceniona zbyt powierzchownie, a w rzeczywistości nie będzie spełniać naszych oczekiwań. Warto zatem, po dokonaniu wymiany podstawowych informacji, spotkać się w tzw. realu. Dzięki temu będziemy mogli ocenić osobiście czy poznana kobieta spełnia nasze wymogi i czy podane przez nią informacje są prawdziwe.

Poznanie kogoś przez Internet nie gwarantuje oczywiście wielkiej miłości aż po grób, jednak z całą pewnością jest dobrym początkiem i przy odrobinie szczęścia może być wstępem do poważniejszego uczucia. Jak wiadomo pierwsza randka w świecie rzeczywistym powinna być wyjątkowa, ponieważ wówczas będziemy mogli zrobić dobre wrażenie na kimś, kto znał nas tylko z naszych opowieści. By zwiększyć swoje szanse na powodzenie, pamiętajmy o eleganckim ubiorze, kwiatach i szarmanckim zachowaniu. Bardzo ważne jest również miejsce spotkania. Powinniśmy wybrać park lub elegancką kawiarnię czy restaurację. Osiedlowy pub, który nie cieszy się pochlebną opinią raczej nie zrobi na kobiecie dobrego wrażenia, a spotkanie w domu może być zbyt śmiałym krokiem jak na pierwsze spotkanie.

Praktycznie już po pierwszym podejściu powinniśmy wiedzieć czy mamy ochotę na kontynuację rozpoczętej w sieci znajomości. Jeśli nowo poznana kobieta nam się spodoba, śmiało możemy zaproponować kolejne spotkanie, bądź wymienić się numerami telefonów i dopiero po jakimś czasie ustalić szczegóły kolejnej randki. Jeżeli jednak uznamy, że kandydatka nie spełnia naszych oczekiwań, będziemy musieli w kulturalny sposób zakończyć tę znajomość. Bądźmy jednak bardzo delikatni, zwłaszcza gdy zauważymy, że nasza partnerka jest zainteresowana kontynuacją. Jeśli kategorycznie odmówimy dalszych spotkań, możemy kobietę urazić. Zróbmy to tak, aby nie odczuła ona, że kompletnie nie jest w naszym typie.

Internetowe randki są dużo bardziej ryzykowne niż poznawanie się w świecie rzeczywistym, jednak nie zrażajmy się już po pierwszej nieudanej próbie, ponieważ kolejne mogą okazać się dużo bardziej owocne w skutkach.

NK wykop.pl   

Dodaj komentarz

 
  Akceptuję regulamin

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022 przystojniak.pl