Jesteś tutaj » Strona główna » Kobiety » Teściowa do zdobycia!

Teściowa do zdobycia!

  • Data dodania: 2012.03.20

Jak zdobyć względy przyszłej teściowej? To pytanie spędza sen z powiek wielu mężczyznom, którzy zamierzają wstąpić w związek małżeński. Wbrew obiegowej opinii, zdobycie sympatii przyszłej teściowej, nie jest takie trudne.

Facetom łatwiej. Na początek zdaj sobie sprawę z tego, że twoja sytuacja jest łatwiejsza, niż sytuacja twojej wybranki. Zdobycie serca kobiety, która „oddaje” innej swojego syna, jest trudniejsze, niż przekonanie do siebie kobiety, która wydaje za ciebie swoją córkę. Ogólnie rzecz biorąc, rozstanie z dorosłą córką jest dla kobiety o wiele łatwiejsze, niż wypuszczenie spod matczynych skrzydeł dorosłego synka. Tak więc na wejście masz już jeden plus. Jeden mały plus, o który jesteś do przodu, w stosunku do swojej partnerki.

Atrakcyjna kobieta. Prawie każda teściowa ulegnie urokowi zięcia, który będzie postrzegał ją nie tylko jako matkę żony, ale przede wszystkim, jako atrakcyjną kobietę. Traktuj swoją teściową prawie tak, jakby była z tego samego pokolenia co ty i twoja żona. Odmładzajcie ją chodząc wspólnie na różne koncerty, imprezy itp. Kupujcie jej prezenty, dzięki którym poczuje się młodsza i ładniejsza. Wystrzegajcie się upominków w rodzaju leków, suplementów diety itp. Pilnujcie, żeby nie kupować jej byle czego. Niech widzi, że prezenty dla niej dobieracie z sercem i nie żałujecie na nie pieniędzy.

Poznaj świat swojej teściowej. Dowiedz się jak najwięcej o zainteresowaniach i pasjach swojej teściowej. Nawet jeśli w ogóle nie interesuje cię to, czym się zajmuje, inicjuj rozmowy na ten temat. Okazuj, że cenisz jej zainteresowania i to co robi. Nie musisz ich podzielać, ale daj jej okazję do dzielenia się nimi z tobą.

Pokaż co umiesz. Nie przechwalaj się swoimi umiejętnościami, ale służ nimi, gdy jest ku temu okazja. Proponuj teściowej drobne usługi, naprawy itp. Niech zobaczy, że jesteś praktyczny i radzisz sobie z wieloma sprawami.

NK wykop.pl   

Dodaj komentarz

 
  Akceptuję regulamin

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 przystojniak.pl