Jesteś tutaj » Strona główna » Kobiety » Wygraj z samotnością, dzięki portalom randkowym

Wygraj z samotnością, dzięki portalom randkowym

Jesteś samotny? Aby pokonać samotność, trzeba najpierw przyznać, że się ją odczuwa. Kobietom przychodzi to o wiele łatwiej, ponieważ chętniej skupiają się na tym, co czują. Mężczyźni mają z tym większy problem. Ale jedynym rozwiązaniem jest spytanie samego siebie jak czuję się z tym, co jest i co chciałbym zmienić. A więc zaczynamy! Jesteś samotny? Jeśli tak, czytaj dalej!

Dlaczego jesteś samotny? Nie pytam po to, by Cię z tego rozliczać, ale by wyjaśnić Ci, że samotność może mieć wiele przyczyn. Być może masz trudności w bezpośrednim kontakcie z kobietami, a może po prostu nie miałeś szczęścia i nie trafiłeś na tę właściwą. Zastanów się, jakie błędy mogłeś popełniać w tym względzie. Wiedza na ten temat uchroni Cię przed ich powtórzeniem.

Ty i portale randkowe. Z portali randkowych nie korzystasz, bo im nie ufasz. Uważasz, że są głupie i niepotrzebne. Być może, zaglądasz tam, ale odczuwasz przy tym zażenowanie. A może skorzystałeś z tej opcji i nie przyniosło Ci to szczęścia...

Portale randkowe dla nieufnych. Korzystając z serwisów takich jak np. portal randkowy Randki24.pl, przekazujesz znacznie mniej informacji o sobie, niż podczas zakupów w sieci. Rejestrując się, podajesz adres e-mail i login, którym będziesz posługiwał się w portalu. Z portali tego typu, możesz korzystać bez podawania jakichkolwiek danych o swoim miejscu zamieszkania i nazwisku. Nie jest to potrzebne do przeglądania zawartości portalu. Nie mówiąc o sobie nic, możesz szukać w portalu kobiety, z którą chciałbyś się spotkać. Możesz wyszukiwać jej wybierając miejscowość, województwo, przedział wiekowy, rodzaj sylwetki, kolor włosów, wzrost itp. Możesz szukać kogoś, kto potrzebuje miłości, przyjaźni, przygody lub flirtu. Nie ma więc obawy, że miniesz się z oczekiwaniami kogoś innego.

Portale randkowe dla nie przekonanych. Jeśli uważasz, że portale takie są głupie i niepotrzebne, odwiedź któryś z nich i zobacz, jak wiele osób korzysta z tej opcji. Tysiące ludzi rejestruje się tam w nadziei na znalezienie partnera życiowego, przyjaciela lub osoby, z którą przyjemnie spędzą czas. Katalogi randek zawierają profile kobiet w każdym wieku i z niemal każdej miejscowości. Zdziwisz się, jak wiele pań mieszkających blisko Ciebie czeka na swoją szansę. Skoro są blisko, to czemu nie poznaliście się do tej pory? No właśnie, coś się w tym względzie zmieniło. Trudno wytłumaczyć to jednym zdaniem, ale fakty są takie, że coraz trudniej poznajemy się w realnym świecie, a coraz łatwiej przychodzi nam nawiązywanie znajomości w sieci. Dobrze to, czy źle – nie czas oceniać. Pewne jest jedno: jeśli już internet, to portale randkowe, gdzie wiadomo o co chodzi i nie trzeba kryć swoich zamiarów. Przeciwnie; bez skrępowania i wstydu można zaznaczyć, kogo się potrzebuje, przekonując się jednocześnie, że jest się jednym z tysięcy!

Portale randkowe dla nieśmiałych. Portale randkowe, to szansa dla nieśmiałych. Jeśli należysz do tej grupy, pomyśl o skorzystaniu z tej możliwości. Pisać jest łatwiej niż mówić, a tak właśnie zaczyna się kontakt z użytkowniczkami portali. Pisząc kilka słów o sobie, możesz dokładnie przemyśleć swoją prezentację. To zupełnie coś innego niż prezentacja twarzą w twarz. Zanim nabierzesz rozpędu, możesz kontaktować się z wybraną kobietą za pomocą e-maili. Możesz wreszcie sprawić, że ona polubi Cię, zanim się umówicie!

Portale randkowe dla zrażonych. Nie wyszło? Trafiłeś kulą w płot? Nie obwiniaj się, ale i nie zrażaj do portali, bo nie w nich tkwi problem. Nie możesz oczekiwać, że uda się za pierwszym razem. Portale takie są tylko po to, by namierzyć osoby z podobnymi oczekiwaniami. Podobne oczekiwania nie są jeszcze gwarancją sukcesu. Są szansą, bez której prawdopodobnie nie zdarzy się nic!

Prawda w portalach randkowych. Nie korzystasz z tych portali, bo kobiety szukające tam partnerów nie zawsze mówią prawdę? Nie obraź się, ale żadna z nich nie może mieć pewności, co do tego, że Ty jesteś prawdomówny. Musisz wiedzieć, że każdy oprócz zalet, ma jeszcze wady i nie zawsze chce wyjawiać je publicznie. Chcesz rady? Nawiązuj kontakt z kobietami, które wypowiadają się o sobie w sposób realny, to znaczy nie w samych superlatywach. Nie gwarantuje sukcesu, ale może złagodzić rozczarowanie. A rozczarowania? No cóż, te mogą zdarzyć się zawsze i niezależnie od tego, gdzie będziesz poznawał kobiety: w pracy, na imprezie u znajomych, na ulicy czy na portalu randkowym. Powodzenia!

NK wykop.pl   

Dodaj komentarz

 
  Akceptuję regulamin

 
 

Komentarze (1)

pucki

15:04, 24 czerwiec 2016

Dobrze napisane a co jesli sie logujesz na kilku portalach i wiekszac kobiet jest nieaktywna od ponad miesiaca ? A jak juz jest aktywna to piszac do niej nie odpisuje ? Zawsze jak kogos poznam to dana osoba jest z innego miasta ;(

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 przystojniak.pl