Jesteś tutaj » Strona główna » Kobiety » Zrób wrażenie na kobiecie, czyli kilka słów o tym, jak ubrać się na randkę

Zrób wrażenie na kobiecie, czyli kilka słów o tym, jak ubrać się na randkę

Randka to spotkanie, podczas którego chcesz zrobić na kobiecie jak najlepsze wrażenie. Nie od dziś wiadomo, że wrażenie, to przede wszystkim to, co widać na pierwszy rzut oka, czyli ubranie, fryzura, postawa itp.

Chyba jej się podobasz. Zastanawiasz się w czym najlepiej udać się na randkę? Kombinujesz w co by tu się ubrać. Zastanów się przez chwilę: fakt, że wybrana przez ciebie kobieta zgodziła się na spotkanie oznacza, że jej się podobasz, a więc podoba jej się także, a może przede wszystkim twój styl ubierania się i wygląd. Nie znaczy to oczywiście, że takie spotkanie nie wymaga dbałości o szczegóły prezencji, niemniej jednak chodzi raczej o to, by podkreślić własne atuty niż udawać kogoś, kim się nie jest.

Spięty, czy na luzie. Najbardziej eleganckim strojem mężczyzny jest garnitur. Jeśli jednak nie nosisz go prawie w ogóle i źle się w nim czujesz, mając go na sobie podczas ważnego dla ciebie spotkania z kobietą, będziesz czuł się sztywno, niepewnie i nieswojo. Sama sytuacja jest już stresująca i nie warto podnosić sobie napięcia eleganckim, ale niezbyt komfortowym strojem. Oczywiście zbyt duży luz też nie jest tu wskazany. Niedbały i źle dopasowany ubiór wywoła wrażenie bylejakości i nieprzywiązywania zbytniej wagi do sytuacji. Na randkę najlepiej idź w czymś, w czym świetnie wyglądasz i dobrze się czujesz.

Modnie, ale naturalnie. Większość kobiet śledzi trendy modowe i doceni fakt, że i ty wiesz co modne jest w danym sezonie. Uważaj jednak żeby nie przesadzić. Moda to ogólne zasady ubierania się, które trzeba jeszcze dopasować do siebie. Wdziewanie na siebie pasiastych ubrań, gdy jesteś wysoki i szczupły, na pewno nie poprawi, a pogorszy twój wygląd. To samo stanie się jeśli będąc niskim włożysz super modne spodnie z mankietami. Efekt będzie taki, że stracisz optycznie kilka cennych centymetrów.

Kolorowo, czy klasycznie. Randka, to spotkanie, w którym ogromną rolę odgrywają emocje, a zatem i ubiór może je wyrażać. Większość kobiet lepiej reaguje na intensywne i żywe kolory, takie jak czerwień, brudny róż, fiolet czy pomarańcz, niż na biurową szarość, granat czy czerń. Jeśli jednak na co dzień nie nosisz się na kolorowo, nie rób tego na siłę. Uzupełnij swoje codzienne ubranie jakimś kolorowym akcentem – czerwoną apaszką do czarnego swetra, bordowym Tshirtem pod szarą sportową marynarką itp.

Nie zapomnij o zapachu. Zapach, to jeden z największych afrodyzjaków. Na randkę najlepsze są subtelne perfumy dobrej marki i takie, z którymi sam czujesz się dobrze. Wielu mężczyzn popełnia błąd skrapiając się na takie okazje zbyt dużą ilością pachnącego płynu. Pamiętaj, twój zapach przeznaczony jest tylko dla niej i tylko ona ma się nim upajać, a nie cała restauracja. Odpowiednia ilość perfum sprawi, że twoja wybranka zbliży się do ciebie, by móc wdychać ich – twój zapach.

NK wykop.pl   

Dodaj komentarz

 
  Akceptuję regulamin

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 przystojniak.pl