Jesteś tutaj » Strona główna » Moda » Męski ubiór

Męski ubiór

  • Data dodania: 2011.10.27

Mężczyźni nie przywiązują tak dużej wagi do wyglądu jak kobiety. Facet z reguły zwraca uwagę głównie na to, aby w swoim ubraniu czuć się dobrze i wygodnie. Są jednak sytuacje, w których eleganckie ubranie jest niezbędne, aby zrobić dobre wrażenie.

Jeśli mężczyzna pracuje na kierowniczym stanowisku musi w miejscu pracy wyglądać jak ktoś godny zaufania. Obowiązkowy jest wówczas garnitur, ładna koszula i eleganckie buty.

Odpowiedni ubiór, to połowa sukcesu w kontaktach biznesowych. Jednak sprawdza się on nie tylko w takich przypadkach. Także w życiu prywatnym zdarzają się sytuacje, w których należy wyglądać elegancko, a należą do nich np. pierwsza randka, uroczysty obiad lub kolacja czy spotkania rodzinne.

Wtedy można iść na delikatne ustępstwa i zrezygnować ze sztywnego garnituru. Facet może wówczas założyć ulubione jeansy, jednak, warto aby góra ubrania była bardziej odświętna. Warto założyć białą koszulę i czarną marynarkę. Taki zestaw zawsze się sprawdza i wygląda się schludnie.

W kontaktach koleżeńskich można już postawić na coś luźniejszego. Na domowe imprezy czy spotkania przy grillu można założyć T-shirt, bluzę i jeansy, ważne aby wszystko wyglądało schludnie, było czyste i wyprasowane. Wariantem pośrednim może być koszula w paski lub w kratę, bowiem przydaje się ona zarówno w sytuacjach oficjalnych, jak i bywa elementem codziennego ubioru.

Istotne jest także, aby umieć odpowiednio dopasować ubrania, zarówno pod względem kolorystyki, jak i fasonu. Brak wyczucia smaku może bardzo posuć efekt.

NK wykop.pl   

Dodaj komentarz

 
  Akceptuję regulamin

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 przystojniak.pl