Jesteś tutaj » Strona główna » Moda » Mężczyzna od spodu, czyli kilka słów o męskiej bieliźnie

Mężczyzna od spodu, czyli kilka słów o męskiej bieliźnie

  • Data dodania: 2011.10.30

Minął już czas, kiedy elegancką, stylową, dobrze dobraną bieliznę, nosiły tylko kobiety, a panom było wszystko jedno jak prezentują się pod wierzchnimi częściami garderoby. Obecnie ich podejście do tego co noszą pod spodem zmieniło się całkowicie. Nowoczesny mężczyzna, podobnie jak kobieta, poszukuje bielizny, w której sam czuje się komfortowo i atrakcyjnie wygląda w oczach swojej partnerki. Prawda jest bowiem taka, że wszyscy: kobiety i mężczyźni, czują się pewniej i atrakcyjniej, gdy to czego nie widać, leży i wygląda na nich równie dobrze, jak to co wszyscy mogą zobaczyć. Przywiązywanie wagi do tego co nosi się pod spodem, jest wyrazem szacunku dla partnera czy partnerki. Skoro chcemy być atrakcyjni z wierzchu, czemu nie mielibyśmy wyglądać pięknie, gdy zdejmiemy z siebie wierzchnie ubrania. Ktoś kiedyś powiedział, że to właśnie bielizna czyni kobietę atrakcyjną seksualnie. Ta sama prawidłowość dotyczy mężczyzn.

Slipy, bokserki czy stringi. Wybór męskiej bielizny jest dziś tak duży, że trudno zdecydować się na kupienie czegoś konkretnego. W każdym rodzaju bielizny można dobrze wyglądać, pod warunkiem, że jest ona dobrze dopasowana do sylwetki. Zbyt luźne bokserki lub zbyt obcisłe slipy, nikomu nie poprawią samopoczucia ani nie dodadzą uroku. Panowie żyjący w związkach najlepiej zrobią, jeśli uważnie wsłuchają się w sugestie i uwagi swoich partnerek. Wszak to im przecież mają się podobać.

Kolory, wzory i fasony. Bielizna męska już dawno przestała być biała i jednolita, choć od tej barwy pochodzi jej nazwa. Nudną biel zastąpiły wszelkiej maści kolory, wzory i desenie. Bielizna męska jest dziś wesoła i kusząca. Choć oczywiście są sytuację, w których warto sięgnąć po klasykę. Pod białą koszulę trzeba założyć biały podkoszulek itp. Szaleństwo kolorów i wzorów najbardziej widoczne jest w bieliźnie męskiej przeznaczonej na plażę.

Nie bój się kalesonów. Kalesony to najbardziej obśmiana i znienawidzona część męskiej bielizny. Rzadko który mężczyzna przyzna się do tego, że wkłada je pod spodnie w zimne dni. Ale kalesony, podobnie jak majtki i koszulki, zmieniły swój wizerunek. Obecnie należą do zimowej bielizny z serii ubrań termoaktywnych. Kalesony nowej generacji w niczym nie przypominają białych śpioszków bez stóp: są cienkie, przylegają do ciała i dają skórze przyjemne ciepło. W takich kalesonach nikt nie czuje się, jakby zapomniał zdjąć spodni od piżamy.

Bielizna termoaktywna. Nowoczesna bielizna termoaktywna, wbrew obiegowej opinii, nie jest przeznaczona tylko i wyłącznie do noszenia zimą. Bieliznę męską tego typu można kupować i nosić przez cały rok. Do noszenia w bardzo zimne dni, nadaje się nieco grubsza i cieplejsza odmiana tej bielizny. Termoaktywne kalesony, koszulki i skarpetki przyjemnie grzeją, dają skórze oddychać i zatrzymują pot. Lżejsze jej odmiany nadają się do noszenia wiosną i latem. Bielizna termoaktywna nie posiada szwów, jest miękka i delikatna w dotyku, pozostaje sucha pomimo spocenia się i pozwala skórze na swobodne oddychanie. Bielizna ta nie krępuje i nie uciska pomimo tego, że przylega ściśle do ciała. Termoaktywne tkaniny wyglądają atrakcyjnie, są trwałe i wygodne w noszeniu.

NK wykop.pl   

Dodaj komentarz

 
  Akceptuję regulamin

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 przystojniak.pl