Jesteś tutaj » Strona główna » Moda » Pan młody i modny - męska moda ślubna 2011

Pan młody i modny - męska moda ślubna 2011

Niewątpliwie najgłośniejszym ślubem tego roku i nie tylko, był ślub księcia Williama i Kate Middleton. Te emocje mamy już za sobą. Ślub ten stał się pewnego rodzaju inauguracją tegorocznego sezonu. Od tej chwili kolejne mniej lub bardziej ważne śluby, będą sypały się jak z rękawa. Warto więc przyjrzeć się temu jak wygląda tegoroczna moda ślubna dla panów.

Jeszcze jakiś czas temu, skupiano się głównie na doborze odpowiedniego stroju panny młodej. Młody pan stał jakby w cieniu i traktowany był tak... po macoszemu. Teraz jest inaczej, wiemy już, że panna i pan młody stanowią całość i że oboje muszą równie dobrze prezentować się, w tej najważniejszej życiowej chwili.

Czym jest moda ślubna? Moda ślubna to propozycje strojów ślubnych, które pojawiają się w kolejnych sezonach, a których autorami są bardziej i mniej znani projektanci. Ślub to przecież okazja, na którą trzeba się ubrać, dlaczego nie miałaby być także okazją do tworzenia ciekawych strojów? Moda ślubna, w przeciwieństwie do codziennej, nie zmienia się tak często i tak radykalnie. Powodem jest tu zapewne doniosłość chwili, która skłania do ostrożnego wprowadzania innowacji. Na pierwszy rzut oka widać, że moda ślubna dla pań jest śmielsza i bogatsza niż propozycje męskich strojów, ale i te zmieniały się w kolejnych sezonach. Jeszcze niedawno projektanci proponowali młodym panom wzorzyste kamizelki, kolorowe koszule i garnitury w różnych kolorach.

Ślub 2011. Rok 2011 w codziennej modzie męskiej, przynosi stroje złożone z kolorów białego i czarnego. Ten sam trend pojawia się w modzie ślubnej. Najmodniejsze w tym roku garnitury ślubne są czarne a szyje się je z miękkich tkanin, będących połączeniem wełny i jedwabiu. Modny pan młody to mężczyzna w białej koszuli, czarnym garniturze z musznikiem i błyszczącymi dodatkami. Bardziej wymagający mężczyźni, którym czarny garnitur kojarzy się z tym, w czym biegają do pracy, mogą pozwolić sobie na surduty lub fraki. Podobnie jak w męskiej modzie powszedniej, tak i w ślubnej na bieżący rok, pojawiają się także garnitury w odcieniach beżu, jasnej zieleni, błękitu, bieli czy różu.
Światowe trendy męskiej mody ślubnej podpowiadają garnitury ze złotą lub srebrną nicią. Wszyscy jednak za najważniejsze uważają to, by stroje pana i panny młodej pasowały do siebie, by tworzyły ciekawą i spójną całość. Stroje ślubne najlepiej dobierać pod fachowym okiem kogoś, kto umie doradzić w czym naprawdę dobrze się wygląda. Udany ślub to między innymi udane dopasowanie mody ślubnej do własnej sylwetki, gustu i tego w czym czujemy się dobrze i naturalnie.

NK wykop.pl   

Dodaj komentarz

 
  Akceptuję regulamin

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 przystojniak.pl