Jesteś tutaj » Strona główna » Rodzina » Jak zorganizować zabawę urodzinową dla dzieci

Jak zorganizować zabawę urodzinową dla dzieci

Urodziny dziecka to ważny moment zarówno w życiu malucha, jak i jego rodziców. Przygotowania hucznej imprezy często spadają na ojców, dlatego warto poznać kilka pomysłów, które mogą się spodobać naszym pociechom. Oto w jaki sposób urządzić przyjęcie urodzinowe, by dzieciaki szalały z radości.

Impreza domowa

To, w jaki sposób przygotujemy zabawę dla malucha zależy w dużej mierze od naszych finansów. Jeśli nie jesteśmy w stanie wyłożyć sporej kwoty pieniędzy, możemy pomyśleć o imprezie we własnym domu. Jeżeli tylko mamy miejsce, a gości nie będzie dużo, udekorujmy pokój dziecka lub pokój stołowy, przygotujmy drobny poczęstunek, kupmy trochę łakoci, upieczmy tort oraz zadbajmy o napoje dla naszych pociech. By urozmaicić taką zabawę, możemy zorganizować bal przebierańców. Powiedzmy zaproszonym gościom, że na urodziny trzeba przyjść w przebraniu. Wówczas impreza na pewno będzie przednia. Jeszcze ciekawszym rozwiązaniem jest impreza w ogrodzie. Jednak jest ona możliwa jedynie pod warunkiem, że posiadamy dom z ogródkiem i urodziny wyprawiane są o ciepłej porze roku.

Karnet do wesołego miasteczka

Gdy imprezy domowe będą już dla naszych pociech przeżytkiem, możemy troszkę zaszaleć i zafundować naszemu dziecku oraz kilku jego znajomym karnety do wesołego miasteczka. Każdy maluch szaleje na widok karuzeli, zjeżdżalni i innych tego typu atrakcji. Z pewnością taki prezent będzie dla wielu dzieci spełnieniem marzeń.

Wynajęcie lokalu

Jeżeli chcemy zorganizować większą imprezę i zaprosić dużo dzieci, możemy wziąć pod uwagę specjalny lokal, w którym da się urządzić taką zabawę. W większych miastach z pewnością nie będzie problemu ze znalezieniem takiego miejsca. Tego typu zabawa ma swoje plusy, ponieważ posiłki i słodkie poczęstunki będą wliczone w cenę i nie będziemy musieli przygotowywać ich sami. Poza tym zyskamy sporo czasu na organizacji i sprzątaniu po odbytej uroczystości. Jednak te atuty wiążą się z tym, iż będziemy musieli przeznaczyć na tego typu imprezę większa sumę pieniędzy.

Zabawa w McDonaldzie

Ostatnimi czasy bardzo popularnym miejscem, w którym można urządzać różnego rodzaju zabawy dla dzieci jest sieć restauracji McDonald. Zwykle lokale te kojarzą się z szybkim jedzeniem niezdrowych posiłków, jednak jakiś czas temu poszerzyły one swoją ofertę i oddały dzieciom kącik, w którym można organizować przyjęcia. Taka impreza też nie należy do najtańszych, jednak z pewnością przypadnie do gustu każdemu dziecku. Pamiętajmy jednak, by decyzja o organizacji zabawy nie była podjęta na ostatnią chwilę, ponieważ możemy natrafić na problemy z rezerwacją wolnych miejsc.

NK wykop.pl   

Dodaj komentarz

 
  Akceptuję regulamin

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 przystojniak.pl