Jesteś tutaj » Strona główna » Rodzina » Prezent na Dzień Matki

Prezent na Dzień Matki

  • Data dodania: 2012.05.06

Coraz większymi krokami zbliża się święto naszych mam. My mężczyźni nie podchodzimy do tego tak emocjonalnie jak kobiety i dla nas zakup prezentu może się okazać nie lada problemem. Z jednej strony chcielibyśmy sprawić ukochanym mamom miłą niespodziankę i podziękować im za trud wychowania oraz troskę, jaką nas obdarzają, a z drugiej mamy kłopot z wyborem odpowiedniej formy. Jak zatem kupić mamie trafiony prezent z okazji jej święta?

Duży bukiet kwiatów
Niekiedy najprostszy sposób jest najlepszy. Kobiety uwielbiają kwiaty, dlatego na pewno każda mama ucieszy się, gdy dostanie taki okazały bukiet. Oczywiście warto wcześniej zorientować się jaki gatunek kwiatów lubi najbardziej. Jeśli jednak uważamy, że kupowanie ciętych kwiatów jest wyrzucaniem pieniędzy w błoto, możemy kupić jakiś piękny okaz kwiatka doniczkowego. Dzięki temu mama będzie mogła się cieszyć jego urokiem dłużej.

Kosmetyki
Jak wiadomo każda kobieta lubi dostawać w prezencie kosmetyki, jednak w przypadku panów często ten wybór jest najtrudniejszy. Możemy kupić jakieś perfumy, jednak pod warunkiem, że wiemy jakie zapachy mama lubi najbardziej. Z takim prezentem zawsze jest najtrudniej trafić, bowiem każdy ma inny gust, a jeśli nie kupimy tego, co mamie będzie się podobać, prezent może się okazać całkowicie bezużyteczny.

Biżuteria
To również doskonały pomysł na prezent. Obecnie wybór biżuterii jest naprawdę imponujący. Musimy jednak wcześniej wybadać, co naszą mamę ucieszy. Podpatrzmy czy częściej nosi srebro, czy złoto, a może gustuje w nieco odważniejszej kolorowej biżuterii. Kiedy określimy jakie błyskotki cieszą się u naszej mamy największym powodzeniem, dokonajmy zakupu.

Książka
Może wydaje się to mało oryginalny pomysł, jednak niektóre mamy to zagorzałe czytelniczki, które na pewno się ucieszą z takiego prezentu. Jeśli wiemy, że nasza mama jest klasycznym molem książkowym, zorientujmy się jaką literaturę lubi najbardziej i wzbogaćmy jej domową bibliotekę o jakąś ciekawą pozycję.

Wycieczka zagraniczna
To doskonałe rozwiązanie dla tych osób, których mamy uwielbiają podróżować. Być może nasza mama marzy o wycieczce do jakiegoś zagranicznego zakątka. Jeśli zatem nas na to stać, zafundujmy jej daleki wyjazd. Jeżeli jednak nie możemy pozwolić sobie na wykupienie takich wczasów, możemy poprzestać na weekendowej wycieczce w nasze polskie góry lub nad morze.

Pobyt w SPA
To dosyć luksusowy i drogi prezent, ale jeżeli nas na niego stać, nie powinniśmy się długo zastanawiać. Taki prezent na pewno spodoba się każdej mamie. Zabiegi SPA, masaże i wiele innych udogodnień, to doskonała odskocznia dla każdej kobiety, która marzy o odpoczynku i możliwość zregenerowania sił.

Wybierając prezent dla mamy, powinniśmy się sugerować indywidualnym gustem. Jednak pamiętajmy, że najbardziej liczą się szczere chęci i pamięć o tym ważnym dla wszystkich mam dniu.

NK wykop.pl   

Dodaj komentarz

 
  Akceptuję regulamin

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022 przystojniak.pl