Jesteś tutaj » Strona główna » Rodzina » Świąteczny podarunek dla ukochanej

Świąteczny podarunek dla ukochanej

Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. To bardzo miły okres w roku, ponieważ wreszcie bez pośpiechu możemy usiąść z bliskimi przy jednym stole i nacieszyć się tą cudowną  atmosferą.  To także czas, w którym jesteśmy obdarowywani  prezentami. Jednak nie tylko my je otrzymujemy, sami również musimy mieć pomysł na to, co dać naszym bliskim. Oto pomysły na podarunek świąteczny dla naszej ukochanej.

Zestaw kosmetyków

Jeśli jesteśmy tradycjonalistami i wiemy, że nasza druga połówka uwielbia otrzymywać kosmetyki, pomyślmy o jakimś efektownie skomponowanym zestawie. By mieć pewność, że prezent będzie trafiony, upewnijmy się, że znamy jej gust i że dany prezent spełni jej oczekiwania. Możemy skorzystać z prostej podpowiedzi i np. kupić jej perfumy, których zwykle używa, jednak by ją zaskoczyć warto postawić na zapach, jakiego do tej pory nie miała, a  który przypomina jedynie ten, który kupowała dotychczas. Taki zakup będzie  trochę ryzykowny, jednak jeśli trafimy, sprawimy ukochanej dużą przyjemność.

Biżuteria

Każda kobieta uwielbia błyskotki, dlatego komplet nowej biżuterii z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę. Oczywiście i w tym przypadku trzeba będzie bacznie się przyglądać temu, co nasza druga połówka nosiła o tej pory, ponieważ style biżuterii są bardzo różne i możemy nie trafić w gust. Zaobserwujmy, czy ukochana woli małe kolczyki, delikatne wisiorki lub skromne pierścionki, czy stawia na bardziej wyrazisty styl i przepych. Być może ma też swój ulubiony rodzaj kamienia, który ozdabia jej biżuterię. Im więcej będziemy mieli przesłanek, tym  większe prawdopodobieństwo, że trafimy z  prezentem. Jeśli wybranka nie jest jeszcze naszą żoną, a  planujemy ten krok w najbliższej przyszłości, możemy podarować jej przepiękny pierścionek, który jednocześnie będzie pierścionkiem zaręczynowym. Taki prezent z pewnością zrobi furorę w te święta.

Pakiet zabiegów w SPA

Prezent, który chcemy podarować ukochanej, wcale nie musi być konkretną rzeczą materialną. Możemy pomyśleć o zakupie pakietu zabiegów w SPA. To bardo popularny ostatnimi czasy prezent i  zwykle okazuje się bardzo trafiony. Możliwość oddania się  w ręce profesjonalnego masażysty lub wykwalifikowanej kosmetyczki to marzenie wielu kobiet, niestety jest to nietani podarunek, dlatego wiele pań nie może sobie na taki zakup zbyt często pozwolić. Jeśli zatem wiemy, że nasza druga połówka z chęcią skorzystałaby z takich zabiegów, sprawmy jej gwiazdowy prezent w postaci opłaconego pakietu do wybranego SPA.

NK wykop.pl   

Dodaj komentarz

 
  Akceptuję regulamin

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 przystojniak.pl