Jesteś tutaj » Strona główna » Rozrywka » Nowa edycja Open’er Festival już 3 lipca

Nowa edycja Open’er Festival już 3 lipca

  • Data dodania: 2013.07.01

Jak co roku w lipcu, w Gdyni-Kosakowie, odbędzie się cieszący się niesłabnącą popularnością festiwal Open’er, na którym nie zabraknie znakomitych i utalentowanych wykonawców. Ale nie tylko, bowiem z roku na rok to duże medialne wydarzenie pozwala odkrywać nowe talenty z branży filmowej, kabaretowej i teatralnej.

Początek festiwalu już 3 lipca

To wielkie muzyczne wydarzenie rozpocznie się już 3 lipca. Na ogromnej scenie zobaczymy głównie gwiazdy muzyki pop oraz muzyki alternatywnej. Swoje koncerty dadzą m.in. Hey, Maria Peszek, Kings Of Leon, Blur, Arctic Monkeys, Kendrick Lamar czy The National Animal Collective. Niektóre z gwiazd powrócą tu po latach, by zagrać znane i lubiane utwory oraz zaprezentować najnowsze kawałki ze swoich repertuarów. Przez 4 dni trwania festiwalu zobaczymy całe mnóstwo wykonawców. Impreza zakończy się 6 lipca.

Coś dla miłośników teatru oraz mody

Popularność wydarzenia, jakim jest Open’er Festival sprawiła, że organizatorzy poszerzyli nieco jego formułę i podczas corocznej imprezy na scenie prezentują się także inni przedstawiciele szeroko rozumianej sztuki. Każdego dnia w Gdyni będzie można zobaczyć premierę spektaklu warszawskiego Nowego Teatru – „Kabaret warszawski”, którego reżyserem jest Krzysztof Warlikowski, jak również spektakl „Nancy. Wywiad” Claude"a Bardouila z udziałem Magdaleny Popławskiej oraz samego Claude Bardouila. Ponadto pokazany zostanie tu spektakl Pawia Królowej na podstawie powieści Doroty Masłowskiej, który można oglądać w Narodowym Starym Teatrze w Krakowie. Miłośnicy mody będą mogli natomiast przenieść się na Fashion Stage, na której będzie można podziwiać pokaz marek takich osobistości, jak: Anna Poniewierska, Ima Mad, Jakub Pieczarkowski, Jarosław Ewert, Kamil Sobczyk, Mart czy Neogotik i innych cenionych projektantów.

NK wykop.pl   

Dodaj komentarz

 
  Akceptuję regulamin

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 przystojniak.pl