Jesteś tutaj » Strona główna » Rozrywka » Prezent dla mężczyzny

Prezent dla mężczyzny

  • Data dodania: 2011.10.05

Wybór prezentu dla bliskiej osoby od zawsze sprawiał trudność. Kobiecie łatwiej sprawić przyjemność nawet drobnymi podarunkami. Schody zaczynają się gdy przychodzi nam wybrać prezent dla mężczyzny.

Do najchętniej wybieranych męskich prezentów należą, kosmetyki, takie jak perfumy, woda po goleniu, żel lub balsam do ciała, ubrania, płyty lub sprzęt elektroniczny, czyli laptopy, telefony, a także aparaty cyfrowe.

Niestety nie jest to takie proste jakby się mogło wydawać, ponieważ przy wyborze niektórych rzeczy czyhają na nas pułapki. Jeśli decydujemy się na perfumy, powinniśmy najpierw zorientować się, jaki typ zapachów dany mężczyzna preferuje. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku wyboru ubrań. Możemy nie trafić rozmiarem, kolorem czy fasonem. Warto zaobserwować w czym mężczyzna czuje się najlepiej oraz w jakich kolorach jest jego dotychczasowa garderoba. Nie ma sensu ryzykować, ponieważ jeśli nie trafimy w gust, rzecz może się nie przydać, a my wydamy niepotrzebnie pieniądze.

Jeśli nasz portfel jest bardziej zasobny, możemy pomyśleć o zakupie sprzętu elektronicznego. Mężczyzna na pewno ucieszy się z nowego telefonu komórkowego, laptopa czy wystrzałowego aparatu fotograficznego. Jednak decydując się na taki zakup dobrze będzie zasięgnąć rady kogoś, kto zna się na parametrach poszczególnych urządzeń oraz kto oszacuje czy cena, którą przyjdzie nam zapłacić za sprzęt jest adekwatna do jego stanu technicznego. Płyty i książki to także prezenty ryzykowne, chyba, że mężczyznę, którego chcemy obdarować dobrze znamy i wiemy jaki jest jego gust.

Dostawanie prezentów jest bardzo miłe i zapewne ucieszy każdego obdarowywanego, jednak warto do tych wyborów podchodzić z głową.

NK wykop.pl   

Dodaj komentarz

 
  Akceptuję regulamin

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022 przystojniak.pl