Jesteś tutaj » Strona główna » Uroda » Kosmetyki dla mężczyzn

Kosmetyki dla mężczyzn

  • Data dodania: 2011.10.06

Kiedy słyszymy słowo kosmetyki, na myśl najczęściej przychodzą nam kobiety ze swoimi wypakowanymi po brzegi torebkami. Ale przecież nie tylko one dbają o urodę i korzystają z dobrodziejstw przeróżnych specyfików, jednak ich asortyment jest z całą pewnością dużo bogatszy niż męski.

Panowie też posiadają swoje ulubione akcesoria, z których korzystają każdego dnia. W podstawowym wyposażeniu każdego mężczyzny powinny znaleźć się: maszynka do golenia, pianka lub żel do golenia, balsam po goleniu, żel pod prysznic, antyperspirant oraz woda toaletowa.

Jak widać lista tego, co najczęściej stosują panowie jest dosyć krótka. Poza tym faceci używają swych kosmetyków dłużej niż kobiety, a w dodatku najczęściej są wierni jednaj marce. Jeśli raz coś kupią, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że będą wracać od tego zakupu.

Z racji tego, że mężczyznom kosmetyki wystarczają na znacznie dłuższy okres czasu, wolą kupować oryginalne produkty znanych marek. Nie należą one do najtańszych, jednak panowie stawiają na jakość. Do najchętniej wybieranych kosmetyków należą marki: Gilette, Wilkinson, Adidas, Versace, Kevin Clain, Hugo Boss. Są to firmy z wyższej półki, a co za tym idzie, charakteryzujące się wysokimi cenami.

Jednak mężczyźni są dosyć oszczędni podczas używania kosmetyków, ponieważ nie wylewają na siebie przy każdej okazji połowy flakonika perfum, jak są to w stanie uczynić kobiety, dlatego taki zakup czynią raz na jakiś czas. Dodatkowo panowie nie spędzają w sklepach podczas zakupów tyle czasu co kobiety. Oni z reguły wiedzą co chcą kupić, panie natomiast mają zawsze wielki dylemat, gdyż w gąszczu pięknie pachnących, nowych kosmetyków trudno się odnaleźć.

Zdecydowanie oraz wierność jednej marce ma jeszcze jeden plus. Znając męskie upodobania, łatwiej wybrać prezent, gdyż zakres stosowanych przez nich kosmetyków jest dosyć wąski.

NK wykop.pl   

Dodaj komentarz

 
  Akceptuję regulamin

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 przystojniak.pl