Jesteś tutaj » Strona główna » Uroda » Mężczyzna w SPA

Mężczyzna w SPA

Przez wiele lat istniał obraz pięknej, zadbanej i pachnącej kobiety oraz mężczyzny wracającego z ciężkiej pracy z kropelkami potu na czole i zapachem adekwatnym do wyglądu. Zwykle uważało się, że to płeć piękna, czego zresztą dowodzi to określenie, powinna o siebie dbać, natomiast facet miał zachować swą męskość, a przepocony podkoszulek i nieułożona fryzura były tego wyznacznikiem. Czasy się jednak zmieniły i dziś dużą wagę przywiązuje się także do męskiego wyglądu. Kto zatem powiedział, że faceci nie mogą odwiedzać SPA?

Nieskazitelny wygląd podstawą sukcesu

W dzisiejszych czasach coraz częściej mężczyźni rezygnują z pracy fizycznej na rzecz zajęć bardziej intelektualnych. Pracują w dużych firmach, bankach, agencjach reklamowych. Tam ładny wygląd to podstawa. Nieskazitelna prezencja jest ważna już podczas rozmowy kwalifikacyjnej, ale także potrzebna jest na co dzień. By zapewnić sobie ładny wygląd oraz by zwyczajnie zrelaksować się po ciężkim dniu pracy, warto od czasu do czasu odwiedzić SPA. Zapewne wielu mężczyzn ma przed tym opory, ponieważ w  miejsca te chodzą z reguły kobiety, jednak dobrze jest się przełamać i zapewnić sobie zasłużoną dawkę relaksu.

Pierwsza wizyta w SPA

Zapewne pierwsze odwiedziny w takim gabinecie lub ośrodku będą dla nas dość krępujące. Aby było nam łatwiej, zorientujmy się, czy któryś z naszych kolegów nie korzysta z takich zabiegów, wówczas można pierwszy raz wybrać się do SPA w większym gronie, a to z pewnością zniweluje poczucie dyskomfortu. Przed pierwszą wizytą dobrze jest również dowiedzieć się, gdzie warto się udać i w jakim gabinecie można liczyć na fachową i uprzejmą obsługę. Gdy zdecydujemy się już na konkretne miejsce, zaznaczmy osobie, która oferuje zabiegi, że jesteśmy tu pierwszy raz i zapytajmy co może nam polecić. Wśród mężczyzn największą popularnością cieszą się masaże, które doskonale odprężają i przywracają siły do działania. Ponadto warto zafundować sobie maseczki na całe ciało, które znakomicie odżywią naszą skórę. Takie zabiegi z pewnością nie wpędzą nas w poczucie, że przesadnie o siebie dbamy. Wręcz przeciwnie, systematyczne chodzenie do SPA pozwoli nam się odprężyć i doda nam chęci do życia. Niektórzy mężczyźni w gabinetach SPA decydują się również na profesjonalny manicure oraz pedicure. Jednak to, z jakiej oferty skorzystamy, zależy wyłącznie od nas samych.

NK wykop.pl   

Dodaj komentarz

 
  Akceptuję regulamin

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 przystojniak.pl